P.I.I.G.S.

Numer katalogowy
392175
Cena det.: 36,99 zł
Dostępność: Niedostępne

Kiedy Bóg stworzył Olgę Kirsch, w niebie trwała hossa

Zdolna i przebojowa finansistka Olga Kirsch błyskawicznie zawojowała światek polskiej giełdy. Jednak giełdowy rynek jest brutalny i kariery kończą się tak samo szybko jak się zaczęły. Olga, która w przeciwieństwie do kolegów po fachu ma jeszcze sumienie, zablokowała wielką finansową malwersację, czym rozgniewała rekiny polskiej finansjery. Ludzie, którzy ponad wszystko nienawidzą tracić pieniędzy, gotowi byli zniszczyć nie tylko jej zawodowy sukces, ale także życie.

Po wypadku w Tatrach Olga budzi się w nowej rzeczywistości. Nie tylko dlatego, że nie przypomina sobie, by stać ją było na rehabilitację w oszałamiająco luksusowej klinice w Alpach, ale także dlatego, że świat stanął właśnie w obliczu jednego z największych kryzysów finansowych w historii. Banki, które bez opamiętania udzielały kredytów hipotecznych w USA upadają jeden po drugim, panika zbiera śmiertelne żniwo. Jednak w świecie finansowych rekinów nadal są ludzie, których jedynym pragnieniem jest zarabiać. Nawet jeśli oznacza to bankructwo całych krajów…

Olga ponownie staje twarzą w twarz z Davidem Bernsteinem - człowiekiem, który wcześniej podał jej rękę tylko po to, by szybciej pchnąć ją w przepaść. Oczy bezwzględnego spekulanta spoglądają teraz daleko, na pochłoniętą kryzysem Grecję. Amerykańskie banki, to za mało dla człowieka, którego chciwość i ambicja nie zna granic. Teraz chce zarobić na upadku państwa i potrzebuje do tego błyskotliwego umysłu Olgi.

P.I.I.G.S. to kolejna powieść Tomasza Pruska o Oldze Kirsch - utalentowanej finansistce, która musi lawirować w świecie, w którym nie obowiązują żadne reguły fair play - można w nim wygrać miliony lub stracić wszystko. Śmiertelne niebezpieczeństwo to tylko część ceny, jaką przyszło jej zapłacić za udział w tej grze.

Cena det. 36,99 zł
Data wydania 2019-04-24
Rok wydania 2019
Autor Tomasz Prusek
Wydawca Wydawnictwo Agora
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 320
Oprawa Miękka ze skrzydełkami
ISBN 9788326826559
EAN 9788326826559
Numer katalogowy 392175
Adres e-mail producenta [email protected]
Nazwa producenta Agora Książka i Muzyka sp. z o.o.
Adres pocztowy producenta ul. Czerska 8/10, 00-732, Warszawa
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.