Anatomia człowieka. Repetytorium
„Anatomia człowieka” Bochenka i Reichera w nowej odsłonie. Kolorowanie dla uczenia się
Trzypokoleniowy zespół anatomów oraz artysta plastyk przygotowali „Ćwiczenia” do wcześniej wydanej „Anatomii człowieka. Repetytorium”.
} Prawie 400 (?) wybranych z Repetytorium rycin ponownie opracowanych tak aby można było je kolorować i zarazem uczyć się anatomii.
} Krótkie zwięzłe opisy, zawierające najważniejsze wiadomości na temat znajdujących się na rycinach struktur anatomicznych
} Przy opisach krótkie informacje kliniczne
} Miana anatomiczne w języku polskim, angielskim i po łacinie
} System kolorowania, łączący terminologię ze strukturami anatomicznymi pokazanymi na poszczególnych rycinach
} Tablice z rycinami w kolejności zgodnej z układem treści w Repetytorium
Doskonała pomoc do nauki anatomii oraz mianownictwa anatomicznego dla studentów medycyny i innych kierunków medycznych oraz osób różnych specjalności medycznych.
| Cena det. | 124,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2017-07-10 |
| Rok wydania | 2017 |
| Autor | Krzysztof Krasucki, Bogdan Ciszek |
| Wydawca | PZWL |
| Format | 20.0 x 28.0 cm |
| Liczba stron | 256 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788320053845 |
| EAN | 9788320053845 |
| Numer katalogowy | 344162 |
| Wydanie | wydanie 1 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











