Potwory i ludzie
Szymon Kaźmierczak powraca z nowym materiałem. Po komiksach spisanych lewą ręką, dziełach małego formatu i zinach w twardej oprawie przyszedł czas na... zin o stworkach zatytułowany Potwory i ludzie.
Szymon Kaźmierczak: Często wieczorami siadam przed szkicownikiem i bez większego namysłu rysuję różne stworki, które mógłbym wykorzystać w planowanym komiksie. Działam tak już od dłuższego czasu, dzięki czemu stworków nagromadziła się całkiem spora grupka.
Ponieważ co roku staram się wyprodukować przynajmniej jeden zin, postanowiłem zebrać w całość namalowane potworki i opublikować je jako wydawnictwo niezależne.
W ten sposób powstał mały, ale dość gruby albumik, w którym można zobaczyć 71 pojechanych postaci, stworzonych przeze mnie w ten sposób.
„Potwory i ludzie” to 72 strony w kolorze (w formie prawie pięciometrowej harmonijki!), oprawione w twardy, kartonowy grzbiet o szerokości dwóch cm.. Format albumu to 6x6 cm.
Sposób wydania możecie zobaczyć na dołączonym gifie.
Natrzaskałem 44 takie zinki, które można zamówić pisząc na butelkacoli [at] o2.pl , lub zaczepiając mnie na bydgoskiej imprezie komiksowej (12 września) bądź MFKiG (jeżeli starczy). Album kosztuje dwie dyszki.
| Cena det. | 20,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2015-01-01 |
| Rok wydania | 2015 |
| Scenarzysta | Szymon Kaźmierczak |
| Ilustrator | Szymon Kaźmierczak |
| Wydawca | Niezależne |
| Seria | Potwory i ludzie |
| Format | 60x60 mm, harmonijka |
| Liczba stron | 72 |
| Oprawa | Kartonowa |
| Druk | kolor |
| EAN | EAN331573 |
| Numer katalogowy | 331573 |
| Wydanie | I |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.














