MixKomiks - 5 - (4/2003)

Numer katalogowy
329614
Cena det.: 3,90 zł
Dostępność: Niedostępne
Seria: MixKomiks

Witajcie!

...

W numerze:

  • 03 - SPIDER-MAN - komiks
  • 10 - LIGA SPRAWIEDLIWYCH - komiks
  • 16 - GADŻETOMIX - gadżety
  • 17 - ZEFIR - komiks
  • 22-23 - Superplakat - Liga Sprawiedliwych
  • 24 - LOGUJMIX - gry komputerowe, internet, www strony
  • 26 - DIGIMON - komiks
  • 32 - REBUSOMIX - gry, zabawy
  • 35 - LEGO BIONICLE - komiks
  • 41 - CHACHAMIX - dowcipy
  • 42 - LISTMIX - wasze listy i rysunki
Cena det. 3,90 zł
Data wydania 2003-01-01
Rok wydania 2003
Wydawca XXL Grupa Medialna
Seria MixKomiks
Format A4
Liczba stron 38
Oprawa Miękka
Druk kolor
EAN EAN329614
Numer katalogowy 329614
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.