Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania
Wydany przez Fregatą ilustrowany podręcznik stanowi uporządkowany zbiór ćwiczeń, który służyć może wszystkim instruktorom nauki pływania chcącym wszechstronnie przygotować technicznie osoby o różnym poziomie zaawansowania pływackiego – zarówno dzieci i dorosłych, jak i tych, którzy sport ten uprawiają wyczynowo. Autor, dr Stanisław Głąb, związany z Fregatą od 20 lat, skoncentrował się na ćwiczeniu jako najważniejszym środku nauczania i na najbardziej efektywnym jego wykorzystaniu, wychodząc z założenia, że jest to jeden z głównych czynników decydujących o sukcesie szkoleniowym. W podręczniku zaprezentowano ćwiczenia w nauczaniu kraula na grzbiecie i piersiach, stylu klasycznego (żabki) oraz motylkowego (delfina) a także zestawy semestralnych zadań sprawnościowych jako sprawdzianów umiejętności. Opracowanie dopełniają ilustracje prezentujące poszczególne ćwiczenia.
| Cena det. | 35,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2016-01-01 |
| Rok wydania | 2016 |
| Autor | Stanisław Głąb |
| Wydawca | Fregata Swimming |
| Format | 15.0 x 23.5 cm |
| Liczba stron | 122 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788394255800 |
| EAN | 9788394255800 |
| Numer katalogowy | 316557 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











