Krakers - 33 - (4/2002)
Numer katalogowy
311103
W numerze:
-
Magari - Jindrich Penkert
-
Infokrakers
-
Kasia i Dead - Jewgienij Pronin
-
Słowniczek Śląsko-Polski
-
Komiksy słusznie zapomniane
-
Mariana nieśmiałe przypadki - Radosław Karkulowski
-
Strefa cienia Polskiego komiksu
-
Przygody Wieśmina - Sławomir Kiełbus
-
Nazywam się... - Oljaca Mladen
-
Nieznana historia Polski - Jan Czubak (scen.) i Aleksander Ogaza (rys.)
-
A może do Szwajcarii
-
Z lotu ptaka
-
Na dworze króla Ćwieczka - Wojciech Birek
-
Nowości komiksowe
-
Smaczne kąski
-
Imprezy i konwenty
-
Decydujące starcie - Predrag Dobrijevic
-
Kubuś i Malwina - Szarlota Pawel
| Cena det. | 9,85 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2002-01-01 |
| Rok wydania | 2002 |
| Wydawca | Michaś potrafi |
| Seria | Krakers |
| Format | A4 |
| Oprawa | Miękka |
| Druk | cz.-b. |
| EAN | EAN311103 |
| Numer katalogowy | 311103 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











