SuperHero Magazyn - 12 - (4/2016)

Numer katalogowy
303618
Cena det.: 12,99 zł
Dostępność: Niedostępne
Wydawca: AntyHero

Czy może być coś lepszego, niż supebohaterowie? Niestety, podobno jednak może...

Ot, np. dinozaury i "Gwiezdne Wojny". A przynajmniej tako rzecze ubiegłoroczny box office, w którym na podium przed zdezorientowanymi herosami Marvela usadowiły się przerośnięte jaszczury i gwiezdna saga (już nie) George'a Lucasa, dzieląc społeczność fanatyków hollywoodzkiego kina na zwolenników trykotu, tropicieli prehistorii i wyznawców kosmicznej mitologii. My jednak nie zamierzamy nikogo dzielić. Ba, wręcz przeciwnie! Po co bowiem się ograniczać, toczyć jałowe spory i usilnie szukać jednej, rzekomo jedynie słusznej drogi? Po co, skoro za sprawą nowego „SuperHero Magazynu” można mieć wszystkie te dobra razem wzięte? Aby pogodzić zwaśnione strony tym razem wyślemy więc dobrze znanych superherosów z uniwersum MARVELA i DC w przeszłość i w ramach głównego tematu numeru sprawdzimy, jak dobrze sobie radzą pośród prehistorycznych władców ziemskiego globu. Po drodze zboczymy jednak w nie tak znowu odległe rejony i sprawdzimy również, co słychać u nowego superhero rodzimej „produkcji”, niejakiego Peruna z serii „Dinomanta”, który z tresury prehistorycznych jaszczurów (dziwnym trafem powracających na ziemię po upływie milionów lat) uczynił sposób na życie. Jakby tego było mało, w związku z przypadającym nam właśnie rokiem bratobójczych sporów w kinie i komiksie superbohaterskim dowiedziemy, że przed marvelowską „Woją domową” i millerowym pojedynkiem Człowieka ze stali i Człowieka-Nietoperza superbohaterowie też lubili nawzajem sprawdzać wytrzymałość swoich szczęk, przeżyjemy deszcz młotów(!), zerkniemy na karty gwiezdno-wojennych komiksów Marvela, a na deser zaserwujemy smakowity konkurs, w ramach którego swoją domową filmotekę będzie można wzbogać o debiutujący właśnie na srebrnym krążku film „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”.

Tyle (i jeszcze więcej!), tylko w "SuperHero Magazynie" #4/2016 - dostępnym w dwóch wyjątkowych wariantach okładkowych!

Cena det. 12,99 zł
Data wydania 2016-05-15
Rok wydania 2016
Wydawca AntyHero
Seria SuperHero Magazyn
Format A4
Liczba stron 16
Oprawa Miękka
EAN EAN303618
Numer katalogowy 303618
Wydanie I
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.