Lektury pokoleniowe i ponadpokoleniowe
Numer katalogowy
297249
Helena Synowiec: Sposoby popularyzowania polszczyzny pięknej i poprawnej w poradnikach językowych dla dzieci i młodzieży Agnieszka Bajor: Polskie Ziemie Odzyskane w pracach bibliograficznych Herberta Ristera 1908-1993 Anna Kamińska: Czytelnictwo prasy studentów w Bibliotece Głównej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Komunikat z badań Irena Socha: Między dwudziestoleciem a PRL-em. Czytelnik w polskiej refleksji bibliologicznej lat 1946-1960
| Cena det. | 28,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2012-01-01 |
| Rok wydania | 2012 |
| Wydawca | Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego |
| Format | 16.5 x 23.5 cm |
| Liczba stron | 190 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788322620830 |
| EAN | 9788322620830 |
| Numer katalogowy | 297249 |
Dostępność
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
Przedsprzedaż
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.











