Dylematy, zagrożenia i perspektywy współczesnej pedagogiki społecznej
Współczesny pedagog zadaje sobie następujące pytanie: czy przyczyną pogarszającej się jakości procesu wychowawczego są jedynie zmiany, które są efektem progresu cywilizacyjnego? Istnieje przekonanie, iż są one naturalną konsekwencją przemian, które dokonują się w świecie na przestrzeni dziejów, a zatem należy je tylko zaakceptować. [...] Refleksję współczesnego pedagoga sprowadzić można do następującej kwestii: w jakim zakresie dokonujące się zmiany przyczyniają się jedynie do pewnej reorganizacji życia społecznego, a na ile mogą skutkować kompletną jego dezorganizacją czy też dehumanizacją? Największym wyzwaniem dla pedagoga społecznego jest określenie skali problemów i zagrożeń społecznych, z którymi od dłuższego czasu styka się on w obszarze życia społecznego.
| Cena det. | 35,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2015-01-01 |
| Rok wydania | 2015 |
| Wydawca | Wydawnictwo Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi |
| Format | 14.5 x 20.5 cm |
| Liczba stron | 248 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788374056359 |
| EAN | 9788374056359 |
| Numer katalogowy | 291100 |
| Wydanie | 1 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











