Podstawy refrakcji oka i korekcji wad wzroku
Zagadnienia
Podstawy optyki oka
Wady wzroku
Pomiar ostrości wzroku
Refrakcja obiektywna
Refrakcja subiektywna
Przepisywanie okularów
Rodzaje szkieł okularowych
Soczewki kontaktowe
Pomoce optyczne dla osób słabo widzących
Publikacja została przygotowana przez dr n. med. Małgorzatę Jarzębińską-Večeřową, specjalistę chorób oczu, wieloletniego dyrektora medycznego Specjalistycznego Ośodka Okulistycznego we Wrocławiu. Dr Večeřowa od kilku lata organizuje konferencje naukowo-szkoleniowe dla lekarzy okulistów dotyczące m.in. strabologii, laseroterapii oraz leczenia wad refrakcji i pomocy pacjentom słabo widzącym.
Dr Dariusz Tuleja, specjalista chorób oczu jest kierownikiem i właścicielem Specjalistycznego NSZOZ- u w Kole. Współpracuje z dr Večeřową w organizacji konferencji naukowo-szkoleniowych dla lekarzy okulistów.
| Cena det. | 129,00 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2012-01-01 |
| Rok wydania | 2012 |
| Wydawca | Górnicki Wydawnictwo Medyczne |
| Format | 16.5 x 23.5 cm |
| Liczba stron | 112 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788361257585 |
| EAN | 9788361257585 |
| Numer katalogowy | 281083 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











