Rzepka

Numer katalogowy
275830
Cena det.: 22,90 zł
Dostępność: Niedostępne
Autor: Julian Tuwim
Wydawca: Visart

"Rzepka" to druga po "Lokomotywie" propozycja przedstawienia klasyki Tuwima w odświeżonej wersji. Tym razem ilustracje wykonała Emilia Dziubak, nadając Rzepce zupełnie nowy kontekst i zapraszając dzieci do zabawy w teatr! Bohaterami książeczki są już nie tylko Dziadek, Kruczek i Wnuczek etc... - ale dzieci biorące udział w kostiumowym przedstawieniu. Więcej zabawy dostarczą kartowe puzzle, które ukażą się w ślad za książeczką.

Cena det. 22,90 zł
Data wydania 2015-01-01
Rok wydania 2015
Autor Julian Tuwim
Wydawca Visart
Liczba stron 16
Oprawa Twarda
ISBN 9788363846046
EAN 9788363846046
Numer katalogowy 275830
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.