Najlepsi przyjaciele

Numer katalogowy
259446
Special Price 16,92 zł
Cena det.: 19,90 zł
Dostępność: 2-3 dni robocze
Autor: Moni Nilsson
Tłumacz: Gawryluk Barbara
Wydawca: Zakamarki

PRZYGODY W RAJU to nowa seria Moni Nilsson, autorki książek o Tsatsikim, tym razem przeznaczona dla bardzo początkujących czytelników. Z właściwym sobie ciepłem i humorem, ale też powagą i uważnością wobec dziecięcych emocji, Moni Nilsson opisuje codzienne i niecodzienne zdarzenia z życia dwójki przyjaciół.
Zlatko i Beza mieszkają na osiedlu Raj otoczeni barwną galerią ludzkich typów. Są wśród nich uciążliwi starsi bracia, sympatyczny sprzedawca, samotny bezdomny, staruszka imigrantka czy osiedlowi chuligani.
Książki zaprojektowane są tak, by ułatwić najmłodszym samodzielne czytanie – jest tu duża czcionka, niewiele tekstu na stronie, za to wiele zabawnych kolorowych ilustracji, no i przede wszystkim – intrygująca fabuła.
W pierwszej części, zatytułowanej „Najlepsi przyjaciele”, Zlatko poznaje Bezę, która właśnie wprowadziła się na osiedle Raj. Odtąd nie będzie już się nudził na podwórku i zabiegał o to, by starsi bracia chcieli z nim pograć w piłkę. Beza podobnie jak Zlatko nie lubi grać w nogę. Zaprasza nowego kolegę do siebie. To niezwykłe, bo Zlatko jeszcze nigdy nie bawił się tu na osiedlu u kogoś w domu. Beza i Zlatko już się cieszą na wszystkie wspólne przygody, które z pewnością czekają ich w Raju!
O tym, co wydarzyło się potem, przeczytacie w książce „Anioły, ciastka i wypadające zęby”.

Cena det. 19,90 zł
Data wydania 2014-10-30
Rok wydania 2014
Autor Moni Nilsson
Tłumacz Gawryluk Barbara
Wydawca Zakamarki
Seria Przygody W Raju
Format 15.0 x 21.5 cm
Liczba stron 60
Oprawa Twarda
ISBN 9788377760703
EAN 9788377760703
Numer katalogowy 259446
Wydanie 1
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.