Niezbędnik studenta I roku Repetytorium egzaminacyjne do ćwiczeń i egzaminu z historii państwa i prawa polskiego
Opracowane przez łódzkich historyków prawa repetytorium ma ułatwić studentom I roku przygotowanie się do egzaminu z historii państwa i prawa polskiego. Włożony w przygotowanie owego „niezbędnika” wysiłek zasługuje niewątpliwie na uznanie. Nie jest tajemnicą, że studenci często korzystają z różnych „prywatnych” opracowań, „skryptów” tworzonych zazwyczaj przez ich starszych kolegów. Dodajmy, że owe opracowania często roją się od błędów i nieścisłości. W to miejsce osoby przygotowujące się do ćwiczeń i egzaminu otrzymują pełnowartościową, stojącą na wysokim poziomie pomoc naukową.
(…) Zawierające solidną dawkę wiedzy, przygotowane w kompetentny sposób repetytorium stanowić będzie cenną pomoc dla studentów, chyba nie tylko I roku prawa.
Z recenzji dr. hab. Mariana Mikołajczyka
| Cena det. | 34,90 zł |
|---|---|
| Data wydania | 2013-01-01 |
| Rok wydania | 2013 |
| Wydawca | Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego |
| Format | 16.5 x 24.0 cm |
| Liczba stron | 192 |
| Oprawa | Miękka |
| ISBN | 9788379690817 |
| EAN | 9788379690817 |
| Numer katalogowy | 247666 |
| Wydanie | 1 |
- Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
- Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
- Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.











