Star Wars - Wektor, tom 1

Numer katalogowy
149647
Cena det.: 39,00 zł
Dostępność: Niedostępne
Ilustrator: Douglas Wheatley
Tłumacz: Jacek Drewnowski
Wydawca: Egmont

Star Wars: Wektor to opowieść obejmująca wszystkie ery historii uniwersum Star Wars!

Seria łączy cztery cykle Star Wars, rozgrywające się w różnych epokach: Rycerze Starej Republiki, Mroczne Czasy, Rebelia i Dziedzictwo.

Cykl przeznaczony zarówno dla tych, którzy doskonale znają komiksy Star Wars, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć podróż do świata Gwiezdnych Wojen.

Pierwszy tom składa się z dwóch rozdziałów: pierwszy jest piątym tomem serii Rycerze Starej Republiki, drugi jest trzecim tomem cyklu Mroczne Czasy.

  • Rozdział pierwszy (Rycerze Starej Republiki, tom 5)
    To, co zaczęło się od wizji zagrożenia ze strony Sithów, sięgającej daleko w przyszłość, stało się niebezpieczną misją dla agentki Jedi, Celeste Morne. Wysłana w strefę działań wojennych Celeste nie może pozwolić, by przedmiot z wizji - sithański artefakt zwany Talizmanem Muura - wpadł w ręce mandaloriańskich najeźdźców. Gdy jednak spotyka Zayne'a Carricka, padawana Jedi, wrobionego w morderstwo przez własnych mistrzów, jej misja zmienia kierunek. Agentka musi zmierzyć się z mocą talizmanu i powstrzymać armię mandaloriańską, która szykuje się do ataku na Republikę!
  • Rozdział drugi (Mroczne Czasy, tom 3)
    Niemal cztery tysiące lat później, wkrótce po przekształceniu Republiki w Imperium, potencjalna moc talizmanu zwraca uwagę Dartha Vadera. Zwabiwszy na odludny księżyc przemytników, którzy nie wiedzą, że są w posiadaniu artefaktu, Vader pragnie zdobyć go dla siebie. Ale talizman - wraz z żyjącym w nim, pełnym wrogości duchem starożytnego Sitha - nie przetrwał przez wieki sam. Chcąc zabrać zdobycz, Vader musi stawić czoło nie tylko potężnej magii Sithów, ale także wściekłości Jedi z czasów Starej Republiki!
Cena det. 39,00 zł
Data wydania 2010-12-02
Rok wydania 2010
Scenarzysta Mick Harrison, John Jackson Miller
Ilustrator Douglas Wheatley
Tłumacz Jacek Drewnowski
Wydawca Egmont
Seria Star Wars (Egmont)
Format 150x230 mm
Liczba stron 144
Oprawa Miękka
Druk kolor
EAN 9788323746287
Numer katalogowy 149647
Wydanie I
Adres e-mail producenta [email protected]
Nazwa producenta Story House Egmont
Adres pocztowy producenta Warszawa 00-189 Inflancka 4C
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.