Jeśli lubisz matematykę. Część 2

Numer katalogowy
122781
Cena det.: 13,00 zł
Dostępność: Niedostępne
Wydawca: NOWIK

Druga część książki Jeśli lubisz matematykę Autora ciekawych zbiorów zadań dla uczniów zainteresowanych matematyką. Zadania mogą być wykorzystane na zajęciach kółka matematycznego oraz przez uczniów przygotowujących się do konkursów matematycznych, zarówno na poziomie gimnazjum, jak i w szkole ponadgimnazjalnej. Ze wstępu: Od Autora Książka jest kontynuacją zbioru miniatur matematycznych, które ukazały się w roku 2009. Ponieważ cieszyły się one powodzeniem u Czytelników, postanowiliśmy opublikować nowe, mam nadzieję, że równie ciekawe zagadnienia dotyczące geometrii, teorii liczb, algebry, trygonometrii, rachunku prawdopodobieństwa i analizy matematycznej. Większość poruszanych tematów jest napisanych w formie artykułów. Niektóre z nich były zamieszczone na łamach czasopism „Matematyka” i „Magazyn Miłośników Matematyki” Mam nadzieję, że Czytelnik z chęcią pozna przedstawione tu matematyczne szkice i stwierdzi, że matematyka może być zajmującą dziedziną wiedzy. Witold Bednarek

Cena det. 13,00 zł
Data wydania 2010-02-10
Rok wydania 2010
Autor Witold Bednarek
Wydawca NOWIK
Format 14.5 x 20.5 cm
Liczba stron 72
Oprawa Miękka
ISBN 9788389848901
EAN 9788389848901
Numer katalogowy 122781
Wydanie 1
Oceny i recenzje produktów mogą być wystawiane przez inne osoby niż zalogowani klienci Gildia.pl i nie możemy zapewnić, że pochodzą od osób, które zakupiły dany produkt. Ocena podawana w gwiazdkach (do 5) jest średnią wszystkich ocen.
Dostępność
 
  • Podana przy każdym produkcie „Dostępność” oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia zawierającego dany produkt i wysłania go z magazynu. W tym przypadku dostępność nie oznacza więc przewidzianego dla danego sposobu wysyłki czasu dostawy, np. czasu potrzebnego kurierowi na dostarczenie paczki pod wskazany adres lub do punktu odbioru.
 
  • Przykładowo „Dostępność: 1 dzień roboczy” oznacza, że dany produkt jest dostępny w naszym magazynie i zostanie wysłany do klienta w kolejnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia.
 
W przypadku produktów z dłuższym czasem dostępności oczekujemy na dostawę towaru.
 
  • Warto pamiętać, że zamówienie zawierające produkty z różnym czasem dostępności zostanie wysłane z magazynu w terminie najdalszym z podanych. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy wybór produktów z najkrótszym czasem dostępności.
 
Przedsprzedaż
 
W przypadku przedsprzedaży, czyli produktów, które mają premierę w przyszłości, podana przy produkcie data wydania ma charakter orientacyjny i może jeszcze ulec zmianie. Prosimy o uwzględnienie tego przy składaniu zamówienia.