OPIS
Praktyczny zestaw porad i ćwiczeń dla kobiet, z którego dowiesz się, jak pielęgnować pożądanie w życiu codziennym.
Psycholożka kliniczna dr Lori Brotto ujawnia, jak stosować uważność w leczeniu problemów seksualnych, takich jak brak pożądania, ból i trauma. Jej metody polecają terapeuci seksualni i klinicyści. W tym praktycznym zbiorze znajdziesz porady i ćwiczenia opracowane na podstawie wyników wielokrotnie nagradzanych badań dr Brotto. Dowiesz się, jak zagwarantować sobie najlepsze efekty terapii oraz trwałą poprawę jakości życia intymnego. Poznasz instrukcje i ćwiczenia, które pozwolą ci rozwijać praktykę uważności samodzielnie lub z partnerem seksualnym.
Dr Brotto zachęca zarówno kobiety, jak i mężczyzn, aby z delikatnością, czułością i ciekawością odkrywali swoją drogę do bardziej satysfakcjonującego i przyjemnego seksu.
„Lepszy seks istnieje i ta książka pokaże ci, jak go osiągnąć”
̶ dr Jen Gunter, autorka książki Biblia waginy
„Książka pełna mądrości, akceptacji, życzliwości i nadziei”
̶ Emily Nagoski, autorka książek Ona ma siłę i Wypalenie
„Arcydzieło i mistrzowska lekcja kobiecej seksualności” ̶
Ian Kerner, autor bestsellera „New York Timesa” Jej orgazm najpierw. Jak zadowolić kobietę
„Ta książka pomoże ci odzyskać łączność ze swoim ciałem, ze swoją seksualnością i znów odczuwać przyjemność seksualną”.
— dr Meredith Chivers, profesorka psychologii klinicznej, dyrektorka Sexuality and Gender Laboratory na Queen’s University w Kanadzie.
Dr Lori Brotto to psycholożka kliniczna i badaczka zagadnienia seksu. Jest członkinią wielu organizacji zajmujących się kobiecą seksualnością i redaktorką naczelną czasopisma „Archives of Sexual Behavior”. Publikowała na łamach „New York Timesa”, „The Walrus”, „Chatelaine”, występowała w programie Dana Savage’a „Savage Lovecast” i wielu innych. Mieszka w Vancouver.
Dr Jen Gunter jest lekarką specjalizującą się w ginekologii i położnictwie oraz medycynie bólu. Napisała m.in. wydaną w Polsce Biblię waginy oraz The Menopause Manifesto i The Preemie Primer (Podstawy opieki nad wcześniakami). Jest gospodarzem podcastu „Body Stuff” (TED Audio Collective) oraz serialu dokumentalnego „Jensplaining” (CBC Gem). Prowadzi blog TheVajenda.com, a jej teksty można znaleźć także na łamach „New York Timesa”, „Glamour”, „DAME” i w innych czasopismach. Została obwołana „ginekolożką Twittera”, „internetową ginekolog-położnik” i „zagorzałą adwokatką zdrowia kobiet”.