Fazy.

okładka

Fazy.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Budzi się słońce i daje życie światu. Małpolud schodzi z drzewa i zostaje zabity. Miasta rosną i kruszeją, cywilizacje powstają i upadają. To co jest mięsem dla jednego człowieka, jest trucizną dla drugiego. Życie toczy się dalej, a raczej nie, dzięki Bogu!

Debiutancki album Heikkiego Rönkkö Fazy to niema odyseja opowiadająca o ludzkiej głupocie, poprzez różne fazy ewolucji kultury, życia i samego świata, które w rzeczywistości podlegającej ciągłym zmianom, mają tylko dwie stałe - zmienność i długie nosy.

Heikki Rönkkö (ur. 1983) jest artystą komiksowym, projektantem i grafikiem, mieszkającym w Helsinkach. Jego prace są często strukturalnie eksperymentalne i mocno alegoryczne, a ich główna tematyka to ludzka egzystencja przedstawiona w formie niemych slapsticków.

DODATKOWE INFORMACJE

    Seria:Fazy
  • Format:165x235 mm
  • Liczba stron:48
  • Oprawa:miękka
  • Papier:offsetowy
  • Druk:cz.-b.
  • ISBN-13:9788365527219
  • Data wydania:23 wrzesień 2016
  • Numer katalogowy:315748

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza

RECENZJEjak działają recenzje?

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2025 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2025 Prószyński Media Sp z o.o. PgSearcher